ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
12 жовтня 2018
ВІтання з Днем захисника України!

Сьогодні день Українського козацтва. Хочеться від щирого серця привітати усіх козаків з цим світлим днем: Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Зі святом Вас, Слава Україні!

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу).

9 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих).

Корисні посилання
« назад до переліку

05 жовтня 2018
Вікторина "Тварини нашої місцевості"
 

04.10.2018р. начальником відділу еколого-освітньої роботи НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. на базі Путильського ЗЗСО з учнями першого класу було проведено вікторину на тему “Тварини нашої місцевості” (до Всесвітнього дня захисту тварин). Метою заходу було сформувати учням уявлення про тварин, зокрема про диких; розвивати допитливість; бажання спостерігати за тваринами; виховувати дбайливе, турботливе ставлення до тварин. Під час вікторини з учнями було проведено різні вправи та ігри, які розширили знання про деяких мешканців лісу. Особливо  школярам сподобалася гра “Впізнай за описом”. На заняття учні були активними та уважними.