ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
12 жовтня 2018
ВІтання з Днем захисника України!

Сьогодні день Українського козацтва. Хочеться від щирого серця привітати усіх козаків з цим світлим днем: Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Зі святом Вас, Слава Україні!

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу).

9 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих).

Корисні посилання
« назад до переліку

05 жовтня 2018
Семінар-нарада: "Соціальне партнерство. Ведення колективних переговорів та укладання Галузевої угоди на засадах відповідального співробітництва"
 
Наприкінці вересня в НПП «Вижницький», з’їхалися на профспілкове навчання представники національних природних парків з усієї України. У семінарі-нараді за темою «Соціальне партнерство. Ведення колективних переговорів та укладання Галузевої угоди на засадах відповідального співробітництва», який організувала і провела Атомпрофспілка України, голова ППО НПП «Черемоський» Кіцул Є.Р.  Основною метою семінару була підготовка проекту Галузевої угоди між Міністерством екології та природних ресурсів України і Професійною спілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2019–2020 роки, До Берегомета були відряджені відповідальні посадовці міністерства, члени робочої комісії на чолі з її керівником заступником директора департаменту — начальником відділу організації діяльності та управління установами природно-заповідного фонду департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Сергієм Матвєєвим. Налаштовуючи колег на плідну роботу, Голова Атомпрофспілки Валерій Матов у своєму привітальному слові висловив упевненість, що до кінця поточного року «ми повинні напрацювати документ, який би мав статус нашої внутрішньої трудової конституції», тим самим підкресливши важливість Галузевої угоди для соціальних партнерів. Робота семінару дійсно була плідною, чітко спланованою і конструктивною. В проект галузевої угоди враховані пропозиції і зауваження голови первинної профспілкової організації НПП «Черемоський» Кіцул Є.Р.
(за матеріалами газети «Атомник України»)