ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
12 жовтня 2018
ВІтання з Днем захисника України!

Сьогодні день Українського козацтва. Хочеться від щирого серця привітати усіх козаків з цим світлим днем: Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Зі святом Вас, Слава Україні!

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу).

9 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих).

Корисні посилання
« назад до переліку

04 жовтня 2018
Відзначення Всесвітнього дня туризму
 
В честь Всесвітнього дня туризму провідний фахівець з рекреації Волощук В. В. та заступник директора з наукової роботи Томнюк О. П. спільно з педагогічними працівниками Путильського ЗЗСО та учнями 9-11 класів організували поїздку на  г. Говерла. Відвідавши Карпатський НПП,  учні та учасники туристичного походу мали можливість ознайомитися з гірським рельєфом високогірних Українських Карпат та провести порівняння з більш пологою гірською структурою Буковинських Карпат. Школярів було ознайомлено з правилами проходження маршруту та методикою  маркування маршрутів в об’єктах природно-заповідного фонду. Дітям дуже сподобалося сходження на найвищу вершину  Карпатського регіону України. В ході екскурсії  заплановано виїзну поїздку на територію НПП “Черемоський”.