ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
12 жовтня 2018
ВІтання з Днем захисника України!

Сьогодні день Українського козацтва. Хочеться від щирого серця привітати усіх козаків з цим світлим днем: Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Зі святом Вас, Слава Україні!

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу).

9 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих).

Корисні посилання
« назад до переліку

03 вересня 2018
Бесіда “Україна — єдина країна”
 
03.09.2018 року на базі Путильської  ЗЗСО з учнями 6 класу т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. провела бесіду на тему “Україна — єдина країна”.  Метою заходу було формувати відчуття приналежності до України, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, формувати почуття патріотизму та націо- нальної свідомості, виховувати любов до Батьківщини, виховувати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій всіх національностей, що живуть на Україні. На занятті учні мали можливість висловити свої побажання на символічних пелюстках та прикріпити їх на карту України, тим самим прикрашаючи її. Під час заходу школярі  збагатили свої знання, дізналися багато цікавої та нової інформації.